Zoznam výhercov Najlepšie domáce Vianoce

Zoznam výhercov Najlepšie domáce Vianoce
Vianočná súťaž Najlepšie domáce Vianoce prebiehala od 16.11. do 31.12.2017. Ďakujeme všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili. Plné osudie žrebov sme dôkladne a niekoľkokrát premiešali. Podarilo sa nám vyžrebovať výhercov z rôznych kútov Slovenska. Všetkým z nich blahoželáme a veríme, že sa výhram naozaj potešia. V prípade, že sa vám v tomto kole nepošťastilo, ešte stále máte šancu vyhrať Volkswagen Tiguan, ktorý sa bude žrebovať 28.2.2018. Držíme vám palce!

Sada príborov BergHOFF

Helena Urbaniková  Považská Bystrica
Eva Cellengová   Balog nad Ipľom
Pavel Zachar   Veľký Krtíš
Erika Alakšová   Krupina
Oľga Šebianová   Budča
Milan Václavík   Hriňová
Anna Knošková   Pliešovce
Pavlína Brindzová  Hrušov
Ján Kováč   Veľký Krtíš
Monika Sliacka   Kosihovce
Marta Kubandová  Banská Bystrica
Agnesa Zsigmondová    Vinica
Ján Bučko   Modrý Kameň
Ľubica Maukšová  Banská Bystrica
Štefan Rapšan   Hriňová
Mária Červienková  Zvolen
Martina Murínová  Detva
Roman Gašpar   Banská Bystrica

Sada hrncov BergHOFF

Karol Kunštár   Horné Semerovce
Božena Tothová  Považská Bystrica
Marta Podkanová  Podkonice
Karol Hupka   Hriňová
Helena Kamenská  Hronsek
Želka Belicová   Považská Bystrica
Ján Kamenský   Hriňová
Blažej Majtán   Pružina
Soňa Slobodníková  Banská Bystrica
Helena Balíková  Vinica
Bronislava Bojnová  Pôtor
Andrea Kučerová  Detva
Miroslava Vargová  Vinica
Monika Benedeková    Krupina
Elena Nosáľová   Kriváň
Tibor Žingor   Sklabiná
Margita Matúšková  Zvolen
Jaroslav Nôta   Kriváň

LED TV Orava

Anna Moravčíková  Pliešovce
Miroslava Šrámelová    Tŕnie
Oľga Pokorná   Krupina
Katarína Múková  Banská Bystrica
Elena Demianová  Sebechleby
Zuzana Koleničová  Zvolen
Viktor Zubaj   Kováčová
Alena Lauková   Banská Bystrica
Ing.Mária Šuleková  Hriňová

Kávovar KRUPS

Ján Kuzma   Bzovík
Jozef Kolenič   Zvolen
Margita Oláhová  Zvolen
Štefan Šebo   Banská Bystrica
Janka Nosáľová   Banská Bystrica
Anna Martincová  Prečín
Joyef Kaplár   Nenince
Miroslav Naništa  Pliešovce
Zuzana Dlhopolcová    Dobrá Niva

50€ nákupná poukážka COOP Jednota

Katarína Makšiová  Bušince
Veronika Janičiková  Považská Bystrica
Dáša Marková   Banská Bystrica
Alena Žovincová  Dudince
Michaela Machalová  Banská Bystrica
Emília Matušovičová  Zvolen
Ivana Kútiková   Banská Bystrica
Lenka Kovačinová  Plevník
Jana Kušíková   Banská Bystrica
Eva Sedláčeková  Modrý Kameň
Viera Strečková   Priechod
Mária Trebuľová  Zvolen
Heidy Sláviková  Banská Bystrica
Eva Vasilová   Kriváň
Helena Šmálová  Detva
Zdenka Kováčová  Ľubietová
Margita Trebuľová  Hriňová
Eva Sliacka   Banská Bystrica
Paulina Lunterová  Banská Bystrica
Ján Kamenský   Zvolen
Miriam Slyšová   Glabušovce
Rastislav Bystriansky  Kriváň
Renáta Necpalová  Ladzany
Milan Fiľo   Pohorelá
Anna Bányiová   Banská Bystrica
Martin Mydlo   Pôtor
Peter Červoč   Veľký Krtíš
Monika Výbošťoková  Detva
Jaroslav Sámeľ   Očová
Daniel Haring   Malachov
Pavol Černák   Ľubietová
Peter Bendík   Domaniky
Elena Beniačová  Ľubietová
Jana Žitniaková   Krupina
Ján Výboh   Pliešovce
Jozef Magát   Sklabiná
Alica Lehotská   Slatinské Lazy
Miroslav Tršo   Hriňová
Dana Žigová   Dobrá Niva
Rozália Nemčoková  Záhorce
Anna Rausová   Pliešovce
Darina Midriaková  Zvolen
Magdaléna Sliacka  Krupina
Ľubomír Párničan  Krupina
Daniela Púpalová  Sása
Miroslav Válent   Považská Bystrica
Anna Stachová   Selce
Ing. Marcela Kubíková  Hontianske Tesáre
Anna Velkovová  Pliešovce
Daniel Šebian   Banská Bystrica
Helena Činčurová  Cinobaňa
Lenka Húsková   Banská Bystrica
Mikuláš Duriš   Detva
Mária Fajčíková  Dolná Strehová
Denisa Bakošová  Bušince
Zlatica Abrahámová  Banská Bystrica
Pavel Mitter   Cerovo
Anna Imrovičová  Kalinovo
Oľga Hargašová  Kováčovce
Katarína Žigmundová,  Senohrad
Jozefína Beľová   Uhorské
Viera Slivková   Banská Bystrica
Mária Bojtošová  Širakov
Marta Moravčíková  Badín
Ivana Necpalová  Banská Bystrica
Laura Kyseľová   Očová
Emília Kohútová  Bzovík
Daniela Mikušová  Banská Bystrica
Peter Paciga   Zvolen
Magdaléna Čerchlanová    Banská Bystrica
Monika Šneková  Detva
Anna Mitterová   Korytárky
Daniel Gál   Želovce
Ján Ďurica   Želovce
Slávka Majerová  Ľubietová
Katka Strnová   Detva
Iveta Gáliková   Krupina
Anna Roziaková  Dobrá Niva
Eva Kováčová   Brezno
Mariana Luciaková  Bzovík
Ivana Uhrínová   Detva
Martina Lukáčová  Banská Bystrica
Soňa Tomanová   Banská Bystrica
Marta Halaničová  Zvoken
Peter Matyo   Terany
Ondrej Domanický  Považská Bystrica
Lenka Terenová   Krupina
Silvia Majcherová  Pliešovce
Emília Boboková  Slovenská Lupča
Marta Šestáková  Dolný Kubín
Späť