SUPERMARKETová akcia

SUPERMARKETová akcia
Supermarketový leták platí v termíne od 15.4. do 24.4.2019 vo všetkých supermarketoch. Opäť vám prinášame niečo viac o slovenských výrobcoch ako sú Bryndziareň a syráreň, Mecom, McCarter či Zlatý Bažant.

Bryndziareň a syráreň vo Zvolenskej Slatine

Bryndziareň a syráreň vo Zvolenskej Slatine je najväčšou a najstaršou bryndziarňou na svete. Založila ju rodina Molecovcov v roku 1797 a od tých čias sa v nej nepretržite vyrába bryndza, ktorá je najtypickejším slovenským syrom. Svojou nenapodobiteľnou chuťou a tradíciou výroby má na slovenskom trhu špecifické postavenie a jej kvalita a výnimočná chuť urobila z bryndze vyhľadávaný syr aj za hranicami.

  • Brynzda 250g – 1.99€, zľava 11%

Mecom

Spoločnosť MECOM GROUP s.r.o. je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike. Inšpiruje sa okolím a s láskou pripraví nové, chutné a nevšedné kombinácie a recepty. Rád experimentuje, no ako správny patriot vyhľadáva tradičné slovenské chute.

  • Torrero saláma 100g – 0.65€, zľava 29%

McCarter

McCarter je slovenská výrobno-obchodná spoločnosť založená v roku 1997. McCarter je výrobca renomovaných slovenských značiek Body&Future, Rio Fresh, Rio Fusion, Zeus a V12. Za svoje produkty získala firma medzinárodne ocenenia v kategórií inovatívnych nápojov. Zároveň McCarter vyrába organické produkty a ako jediný výrobca plní do nápojov špeciality, napr. kúsky ovocia, chia, bazalkové či ľanové semienka.

  • Rio Fresh 100% šťava chladená (hrušková, 100% pomaranč) – 1.99€, zľava 34%

Zlatý Bažant

Zlatý Bažant je tradičné slovenské pivo, ktoré sa teší veľkej obľube domácich fanúšikov pivnej chuti, ale aj odborníkov zo zahraničia. Hurbanovčania pre vás už od roku 1969 poctivo a s láskou varia pivo Zlatý Bažant. Kým sa však malé zrnká jačmeňa premenia na jedno veľké na vašom stole, prejdú dlhou a náročnou cestou.

  • Zlatý Bažant 0,0% 0,5l – 0.71€, zľava 43%
Otvoriť leták
Stiahnuť leták v PDF
Späť