VII. Firemný galavečer COOP Jednoty Krupina

Firemný galavečer COOP Jednoty Krupina sa stal našou obľúbenou každoročnou tradíciou. Ďalší úspešný rok sme oslávili v Divadle Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene 23. februára 2019. Rok 2018 nám priniesol veľa úspechov, avšak postretli nás aj nemilé udalosti, ktoré sa nám vďaka výbornému tímu zamestnancov podarili naozaj rýchlo zvládnuť.

Pozvanie na Firemný galavečer prijali zamestnanci COOP Jednoty Krupina, členovia štatutárnych orgánov, obchodní partneri a skvelý moderátor Milan Junior Zimnýkoval, ktorý nás večerom sprevádzal. Jeho úvodné slová a rozhovor s pánom predsedom predstavenstva Ing. Vahančíkom nás veľmi pobavili. Počas úvodu boli odmenení naši dlhoroční zamestnanci, ktorí COOP Jednote Krupina venovali veľkú časť svojho života. Ďakujeme im za ich výbornú prácu a do ďalších rokov im prajeme hlavne veľa zdravia.

Firemný galavečer nám spríjemnilo aj divadelné predstavenie s názvom Čo sa sníva trpaslíkom. Za skvelý kultúrny zážitok ďakujeme hercom z Radošinského naivného divadla. Po predstavení sme sa presunuli k občerstveniu a voľná zábava sa mohla začať. Hosťom hrala do tanca párty Kapela Replay Band. Milovníkom ľudovej hudby pripravili skvelú zábavu aj hudobníci Krnáčikovci. Všetci sme sa spolu výborne bavili do skorého rána a už teraz sa tešíme na ďalší Firemný galavečer.

Späť