VIII. Firemný galavečer COOP Jednoty Krupina

Firemný galavečer COOP Jednoty Krupina sa uskutočnil začiatkom februára, kedy nás koronavírus ešte neohrozoval a my sme sa mohli spolu super zabaviť. Pozrite si video z nášho 8. firemného galavečera a spríjemnite si deň.

Úspešný rok 2019 sme zrekapitulovali 8. februára 2020 vo Zvolene v Divadle Jozefa Gregora Tajovského. Pozvanie prijali zamestnanci predajní, zamestnanci ústredia, členovia štatutárnych orgánov, obchodní partneri a moderátor Peter Varinský, ktorý nás sprevádzal slávnostným večerom. Počas úvodu sme ako tradične odmenili spolu 30 zamestnancov za ich dlhoročnú prácu v našej firme. Ďakujeme im a prajeme im veľa zdravia aj do ďalších rokov. 

Firemný galavečer pokračoval divadelným predstavením s názvom S láskou sa nezahráva. Domácemu divadlu ďakujeme za skvelý výkon. Po umeleckom zážitku sme sa presunuli k občerstveniu a pripravili sme sa na super zábavu. Prvé tanečné kolo rozprúdil Adam Ďurica, z ktorého malo radosť najmä dámske publikum. Po koncerte pokračovala voľná zábava a hostia sa do skorého rána výborne bavili na Ľudovú hudbu Muzikanti z Krupiny a skupinu SPODORECHA z Nitry.

Späť