IX. Firemný galavečer COOP Jednota Krupina

Obľúbený firemný galavečer COOP Jednoty Krupina sme museli kvôli pandémii 2 roky za sebou vynechať. Tento rok sme si to však vynahradili a v poradí už deviaty galavečer sa niesol v duchu 70. výročia družstva. Spoločné úspechy sme oslávili v Divadle Jozefa Gregora Tajovského 13. mája 2023.

Firemného galavečera sa zúčastnilo viac ako 300 hostí. Zamestnanci COOP Jednoty Krupina, členovia štatutárnych orgánov a pozvaní hostia z radov obchodných partnerom. Tento rok sme si ako moderátora večera pozvali mladého a šarmantého pána, a to speváka, herca a moderátora Juraja Baču, ktorý nás sprevádzal celý večerom. 

Po úvodnom zhrnutí roka a odmeňovaní zamestnancov, ktorí pre COOP Jednotu Krupina pracujú už desaťročia sme pokračovali divadelným predstavením. Ženský zákon pre nás zahrali herci domáceho divadla. Po kultúrnom zážitku pokračovala krátka prestávka na občerstvenie a potom to poriadne roztočili Kandráčovci, ktorí roztancovali celé divadlo. Zabáva pokračovala do skorých ranných hodín. Do tanca nám hrali Bratia Rehákovci a Ľudová hudba Muzikanti. Všetci sme sa spoločne výborne zabavili a už teraz sa tešíme na ďalší galavečer. 

 

Späť