Detský čaj COOP Jednota získal medzinárodné ocenenie

Detský čaj COOP Jednota získal medzinárodné ocenenie
Na prestížnej celosvetovej súťaži Medzinárodnej asociácie vlastných značiek (PLMA) Salute to Excellence Awards bodovala aj COOP Jednota. V silnej konkurencii 550 produktov od 70 reťazcov z 23 krajín zaujal porotu detský čaj z bylinnej zmesi COOP Jednota Junior.

Víťazstvom v roku 2020 sme nadviazali na predchádzajúce úspechy na tejto najväčšej odbornej súťaži, kde sme v roku 2014 uspeli s produktom kremžská horčica COOP Jednota Mamičkine dobroty a v roku 2017 so strúhaným chrenom COOP Tradičná kvalita. 

Detský čaj COOP Jednota Junior 

Detský čaj COOP Jednota Junior pre nás vyrába spoločnosť Agrokarpaty s.r.o. Plavnica. Bylinnú zmes detského čaju tvorí slez maurský (20 %), kvet bazy čiernej (20 %), fenikel obyčajný (20 %), rasca lúčna (10 %), rumanček kamilkový (10 %), list ostružiny malinovej (10 %) a mäta pieporná (10 %). Bylinky pochádzajú z ekologicky nezaťaženého prostredia Pienin a Magury pod Vysokými Tatrami. „Pri spracovaní čajových zmesí spolupracujeme s poprednými odborníkmi v oblasti fytoterapie, všetky naše výrobky sú čisté, bez umelých chutí, farieb a aróm. Vážime si, že maloobchodná sieť COOP Jednota dáva priestor slovenským producentom v brandových aj v privátnych výrobkoch. Je to pre nás ďalšia možnosť, ako sa dostať bližšie k zákazníkovi,“ tvrdí Helena Petrusová, konateľka spoločnosti Agrokarpaty, s.r.o. Plavnica.

Detský čaj COOP Jednota Junior z bylinnej zmesi nájdete vo všetkých predajniach COOP Jednota Krupina za 1,19€. Určite ho vyskúšajte pretožé chutí nielen deťom, ale aj dospelým. 

Späť