Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?
Naši zamestnanci sa aj tento rok zapojili do zbierky "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?"

Aj malý dar môže vyčarovať veľký úsmev. Naši zamestnanci sa aj tento rok zapojili do celoslovenskej výzvy "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok," ktorá už piaty rok myslí aj na našich najväčších dospelákov. Práve seniori patria k najohrozenejšímn skupinám, ktoré počas najkrajších sviatkov roka neraz čelia pocitu osamelosti.

Vďaka výzve si klienti opatrovateľských zariadení naprieč Slovenskom nájdu na Štedrý deň pod stromčekom malý dar, ktorý zahreje pri srdci nielen adresáta, ale aj ich odosielateľa. Výnimkou nebudú ani krupinskí seniori, ktorých potešia darčeky plné lásky aj od našich zamestnancov. Krabičky od topánok obsahujú všehochuť - od sladkých maškŕt, slaných pochutín a chutného čajíku, či kávy až po voňavú drogériu, krížovky a teplé ponožky. A predovšetkým niečo zo srdca - malú drobnosť, ktorá naším seniorom pripomenie, že ani tento rok nie sú počas sviatkov osamelí. 

Všetkým seniorom prajeme pokojné prežitie vianočných sviatkov, pevné zdravie a veľa radostných okamihov počas celého nasledujúceho roka.

POMÁHAME VÁM RADI.

Späť