Autogramiáda s Bačom a Honelníkom

Autogramiáda s Bačom a Honelníkom
U nás, v Coop Jednote Krupina, máte istotu kvalitných, čerstvých a najmä slovenských výrobkov. Krásna príroda, salaš či dedinský život sú pre Slovensko tradičné a práve tým sa my vyznačujeme. Zvyky a tradície berieme stále vážne, avšak nadčasovo.

Bača a Honelník sa pravidelne objavujú v našich televíznych reklamách už od roku 2010. Reklamné spoty prinášajú zákazníkom radosť a veľakrát naozaj pobavia divákov všetkých vekových kategórií. Popletený Honelník a Bača, ktorý sa sem-tam prezlečie aj za mamičku s dronom, sú kvalitným zdrojom humoru. Ich hlášky sú až nebezpečne zábavné. Pripomeňme si aspoň zopár:
Dovtedy sa chodí s džbánom po mlieko, až naprší a uschne.
A múka? Nemúka, Dunčo breše.
Hladný som, že by som zjedol aj vola. Ostali už len oči.
Fíha, koľko stál ten nákup? Nestál nič, z obchodu som bežal rovno domov.
Teší nás, že túto skvelú dvojku ste si za 7 rokov veľmi obľúbili. Pri príležitosti Medzinárodného Dňa Detí sme si pre deti v každom veku pripravili milé prekvapenie. Autogramiáda s Bačom a Honelníkom vo Vašom meste. Vítaní ste všetci. Aj malí, aj veľkí.

Autogramiáda s Bačom a Honelníkom sa uskutoční v mestách Krupina, Zvolen a Lučenec.

V Krupine sa s Vami táto podarená dvojka rada odfotí či podpíše vo štvrtok, 1.júna, medzi 14:00 – 17:00. Autogramiáda sa uskutoční v Obchodnom dome.

Vo Zvolene nájdete Baču s Honelníkom v piatok, 2.júna, medzi 8:00 – 10:00. Autogramiáda sa uskutoční v Supermarkete, Námestie Mládeže.

Posledná zastávka obľúbenej dvojice bude Lučenec, a to v piatok, 2.júna, medzi 12:00 – 14:00. Autogramiáda sa uskutoční v Supermarkete, Rúbanisko II.

Bača s Honelníkom sa už na všetky deti veľmi tešia a pripravili si pre nich aj sladkú odmenu. Čakáme Vás vo štvrtok v Krupine a v piatok vo Zvolene a Lučenci.

Späť