Nakupujte v COOP Jednote cez WOLT

Nakupujte v COOP Jednote cez WOLT
V COOP Jednote Krupina môžete od dnes nakupovať z pohodlia domova. Vo Zvolene a v Banskej Bystrici vás obslúžime a váš nákup pripravíme v spolupráci s donáškovou službou Wolt.

WOLT donáška v Banskej Bystrici a vo Zvolene

Wolt predstavuje technologickú spoločnosť s pôvodom vo Fínsku, ktorá v súčasnosti prevádzkuje populárnu donáškovú službu v 23 krajinách sveta, vrátane Slovenska. Služba postupne rozširuje počet svojich obsluhujúcich miest a regiónov pôsobnosti. V rámci nášho stredoslovenského regiónu služba pôsobí vo Zvolene a v Banskej Bystrici.

Práve v týchto mestách si už dnes môžete objednať svoj nákup prostredníctvom mobilnej aplikácie Wolt alebo webstránky www.wolt.sk. Nákup vám podľa vašich požiadaviek pripraví náš kolektív zamestnancov predajní. Vo „Wolt predajniach“ COOP Jednoty si môžete vybrať  z ponuky sortimentu viac ako 2 000 položiek z produkcie najmä domácich a lokálnych producentov, ktorých produkty sú overené tradíciou a kvalitou od našich zákazníkov.

Ako to funguje a ako si objednať nákup z Coop Jednoty na Wolte?

1. Navštívte web www.wolt.sk alebo si stiahnite aplikáciu Wolt.
2. Vyberte a objednajte si váš nákup z Coop Jednoty v Banskej Bystrici a vo Zvolene.
3. Zadajte adresu doručenia.
4. Sledujte priebeh objednávky až po doručenie k vám domov.

Vašu objednávku a jej doručenie si môžete naplánovať na vami zvolený čas aby ste mali istotu, že vaše potraviny budú pri výdaji čo najčerstvejšie.
Cena za donášku začína od 1,49 EUR. Minimálna hodnota objednávky z našej Wolt predajne je 6€.  V prípade nižšej sumy objednávky je rozdiel doplácaný.


Navyše do konca júla 2022 môžete v COOP Jednote nakupovať s doručením zadarmo


S vašou objednávkou vás radi obslúžime prostredníctvom WOLT aplikácie a webstránky www.wolt.sk na nasledujúcich prevádzkach:

• Supermarket COOP Jednota – Bernolákova 14 v Banskej Bystrici
• Supermarket COOP Jednota – Rudohorská 35 v Banskej Bystrici
• Supermarket COOP Jednota – Povstalecká 23 v Banskej Bystrici
• Supermarket COOP Jednota – Námestie mládeže 2 vo Zvolene
• Supermarket COOP Jednota – Záhonok 1462 vo Zvolene


POZOR! Využite špeciálnu ponuku a s promo kódom COOP5 získate 5€ zľavu na vašu prvú objednávku s COOP Jednotou na Wolte. Do konca mesiaca júl doručujeme ZADARMO. 

Späť