Nová predajňa v Považskej Bystrici + video

Nová predajňa v Považskej Bystrici + video
Milí priatelia, pozývame Vás na nákup do novootvorenej predajni v Považskej Bystrici na sídlisku Hliny. Predajňu sme slávnostne otvorili 23.6.2014 a vybavili ju najmodernejším zariadením. V predajni o rozlohe 448m2 sa na Vás bude tešiť 12 zamestnancov pod vedením vedúcej predajne: p. Kamily Sirvoňovej.

Rekonštrukcia a modernizácia predajne Supermarket Považská Bystrica – Hliny

Supermarket na Sídlisku Hliny 1412 patril od začiatku pôsobenia COOP Jednoty Krupina, SD  v Považskej Bystrici medzi najúspešnejšie. Objekt v ktorom sa nachádza je od r. 2007 vo vlastníctve spoločnosti HANT, a.s. možno aj preto sme trošku zanedbali jeho vybavenie. Potom čo v r. 2013 majitelia zásadne zmodernizovali a skrášlili celú budovu, bolo aj nám jasné, že to isté musíme urobiť aj my ak chceme udržať priazeň spotrebiteľov a konkurencieschopnosť s ostatnými potravinárskymi predajňami v meste. Dohodli sme nové podmienky nájmu a 15. mája 2014 začali stavebné práce. Pracovníci z firmy p. Košúta aj tu dokázali, že sú schopní aj v krátkom časovom období odviesť kvalitnú prácu. Trvalo len mesiac a mohli sme inštalovať nové moderné obchodné zariadenie, chladiacu a mraziacu techniku, kamerový a pokladničný systém. Celkové náklady na túto modernizáciu dosiahli čiastku 270 tis. EUR. Dňa 23.6.2014 predajňa privítala zákazníkov už v novom šate.
Pôvodné predajné priestory 348 m2 sa zväčšili presne o 100m2 a k dispozícii máme ďalších 153m2 skladových plôch, spolu je to až 600m2. Pre zákazníkov ponúkame  trvale cca 5 700 rôznych druhov tovaru.
V predajni pracuje 12 členný kolektív pod vedením p. vedúcej Kamily Sirvoňovej. Veríme, že svojim milým, prívetivým, úctivým a pozorným prístupom si dokážu získať ešte väčšiu priazeň zákazníkov. Napomôcť tomu by mali aj ďalšie novinky ako napr. možnosť registrovať svoj bloček pri nákupe priamo do národnej bločkovej lotérie, možnosť bezhotovostnej platby cez platobné terminály pri každej pokladni.
Aj v tejto predajni naši zákazníci nájdu cca 75% tovarov pôvodom zo Slovenskej republiky, od našich domácich výrobcov a producentov. Každý týždeň nová akciová ponuka, výhodné víkendové ceny, široká ponuka kvalitných a čerstvých potravín – ovocie, zelenina, mäsové a mliečne výrobky. Veríme, že naše očakávania sa prejavia aj v dosiahnutých tržbách, chceme robiť všetko preto, aby zákazníci odchádzali z predajne spokojní a radi sa sem vracali.

Naše ďalšie plány v Považsko-Bystrickom regióne     

Modernizácia a rekonštrukcia predajní v Pružinej, Považskej Teplej a Plevníku. Dúfame, že v r. 2015 sa nám to podarí realizovať. Je to už v našich plánovaných rozvojových zámeroch, takže aj tu sa naši  spotrebitelia majú na čo tešiť. Bude to niečo podobné ako v Supermarkete v Považskej Bystrici, samozrejme prispôsobené   menším priestorovým možnostiam.

Pozrite si aj krátku videoreportáž z otvorenia

Späť