NOVINKA biela perla®️

NOVINKA biela perla®️
Rodinná firma z Vysokých Tatier vyrába produkty dentálnej hygieny biela perla®️ na Slovensku už vyše 20 rokov. Zubné pasty biela perla®️ sa vyznačujú šetrným enzymatickým bielením zubnej skloviny, bylinným zložením a transparentným indexom abrazivity RDA. Každá zubná pasta biela perla®️ obsahuje aktívne látky, ktoré okrem bieliaceho účinku majú špecifický účinok na ústnu dutinu.

:kurkuma+Q10

Bieliaca zubná pasta určená pre tých, ktorí pravidelne konzumujú zafarbujúce potraviny ako káva, čaj alebo červené víno.

Zubná pasta obsahuje extrakt z kurkumy a koenzým Q10, ktoré majú regeneračné účinky na ďasná. Zároveň obsahujú fluór a prírodné kalcium, ktoré chránia pred zubným kazom a posilňujú zubnú sklovinu. Zubná pasta obsahuje 94% prírodných látok a má veľmi nízku abrazivitu (RDA 11).

Zubnú pastu :kurkuma+Q10 kúpite v predajniach COOP Jednota Krupina za 4,29€.

:intenzívne bielenie

Bieliaca zubná pasta určená pre ľudí, ktorí majú hlbšie zafarbenia zubnej skloviny spôsobené konzumáciou kávy, čaju a zafarbujúcich potravín.

Zubná pasta obsahuje mätu, citrónový olej a klinček, ktoré osviežujú dych a majú antibakteriálne vlastnosti. Zároveň obsahuje aj aktívnu bieliacu látku PAP, vďaka ktorej sa zafarbenia na zubnej sklovine rozpustia bez zaťaženia zubnej skloviny. Zubná pasta obsahuje 93% prírodných látok a má veľmi nízku abrazivitu (RDA 13).

Zubnú pastu :intenzívne bielenie kúpite v predajniach COOP Jednota Krupina za 6,49€.

:kids

Zubná pasta založená na bylinnej báze s obsahom fluóru, určená pre deti od 3 do 6 rokov, s príchuťou bubble gum.

Vďaka obsahu šalvie, repíka a bisabololu posilňuje ďasná a zmierňuje ich podráždenie. Obsahuje aj prirodzený enzým glukózo-oxidázu, ktorý pomáha vytvárať prirodzenú ústnu mikroflóru. Pravidelné používanie zvyšuje antibakteriálny účinok a predchádza vzniku zubného kazu. Zubná pasta obsahuje 97% prírodných látok a má veľmi nízku abrazivitu (RDA 9). Zubná pasta neobsahuje SLS.

Zubnú pastu :kids kúpite v predajniach COOP Jednota Krupina za 2,19€. 

:junior

Zubná pasta založená na bylinnej báze s obsahom fluóru, určená pre deti od 6 do 12 rokov, s príchuťou jablko+mint.

Vďaka obsahu šalvie, repíka a bisabololu pasta posilňuje ďasná a zmierňuje ich podráždenie. Obsahuje aj prirodzený enzým glukózo-oxidázu, ktorý pomáha vytvárať prirodzenú ústnu mikroflóru. Pravidelné používanie zvyšuje antibakteriálny účinok a predchádza vzniku zubného kazu. Zubná pasta obsahuje 97% prírodných látok a má veľmi nízku abrazivitu (RDA 7). Zubná pasta neobsahuje SLS.

Zubnú pastu :junior kúpite v predajniach COOP Jednota Krupina za 2,19€

Späť