Nový Supermarket COOP Jednoty v Krupine otvorený denne do 21.00 hod.

Milí priatelia, ak chcete nakúpiť v nových a moderne zariadených priestoroch Supermarketu COOP na Námestí SNP v Krupine, môžete tak urobiť od 4. septembra 2014 denne až do 21.00 hodiny. Veľkou výhodou je parkovisko hneď oproti vchodu a možnosť zastaviť s autom blízko pri predajni na okraji cesty.

Rekonštrukcia a modernizácia predajne COOP Jednoty v Krupine

Mesto Krupina je sídlom COOP Jednoty, SD už od roku 1960. Máme tu celkom 7 predajní, z tohto 1 Supermarket v Obchodnom dome COOP. Toto už od 4. septembra  neplatí. Predajňa Potraviny Mix, ktorá sa nachádzala na Námestí SNP v objekte, ktorý už od roku 1955 slúžil Krupinčanom ako predajňa Jednoty sa po rekonštrukcii a prístavbe stala druhým Supermarketom. Nám tu chýbal v minulosti hlavne väčší  predajný priestor. Výsledkom stavebných prác realizovaných firmou p. Košuta je nová a väčšia predajňa o celkovej ploche 400 m2  , čo znamená zväčšenie o 200 m2 (o 100 %).
Predajňa je vybavená v súčasnosti najmodernejšími technologickými zariadeniami používanými  v maloobchode  - chladiace a mraziace vitríny, vane, pulty, moderné regále na predaj zeleniny a ovocia, kamerový systém. Predajňu sme vybavili tiež novým zariadením a to krájač chleba, ktorý umožní našim zákazníkom pokrájať zakúpený chlieb - čerstvý, nebalený. Súčasťou je aj zariadenie na automatický výkup fliaš, či  váhové scanery namontované priamo pri pokladni. To všetko nám umožnilo výrazne rozšíriť ponuku sortimentu z pôvodných cca 2 500 druhov tovarov na  dnešných
4 700 druhov. Tak ako je to v našom systéme obvyklé sú to z cca 3/4 slovenské výrobky od našich producentov či  výrobcov. Kladieme veľký dôraz na kvalitu a čerstvosť potravín, predpokladom na zabezpečenie tejto požiadavky sú práve moderné zariadenia  predajne.
Celkové náklady na stavebné práce  a nákup zariadenia predstavovali 330 tis. EUR.

Služby pre zákazníkov

Otváracia doba predajne je značne rozšírená - v Po - So - 6.00 - 21.00 hod., Nedeľa 8.00 - 21 hod.  Pri každej pokladni máme platobný terminál s možnosťou platby kartou bezkontaktnou formou, čo značne urýchľuje vybavenie zákazníkov pri pokladni.  Ďalej poskytujeme službu COOP - kasa, ktorá umožňuje zaplatiť svoje šeky  za spotrebu energií (vody, plynu, elektriny) poistky a pod.  priamo u nás v predajni pri pokladni. Cez Cash - bank možno vybrať hotovosť z účtu až do 50 EUR.  Už od júla poskytujeme našim zákazníkom možnosť registrovať svoj bloček do Národnej bločkovej lotérie.

Ďalšie predstavy o fungovaní predajne

Chceme urobiť všetko preto, aby nový supermarket zaujal zákazníkov a stal sa obľúbeným miestom ich nákupov. O úspechu predajne a priazni zákazníkov rozhodujú okrem pekného a moderného prostredia  najmä ľudia - personál na predajni.  V súčasnosti tu pracuje 13 členný kolektív pod vedením pani vedúcej Marty Gregáňovej, vytvorili sme v meste 4 nové pracovné miesta. Práve kolektív tejto predajne patril v minulosti medzi naše najlepšie a preto veríme, že zvýšené nároky a požiadavky úspešne zvládnu.

Pozývam všetkých našich zákazníkov, občanov Krupiny či blízkeho okolia na nákup do nového Supermarketu. Sami posúďte a zhodnoťte naše služby.  Budeme šťastní ak budete spokojní.

Späť