Ochutnajte nový Zlatý Bažant 12%

Ochutnajte nový Zlatý Bažant 12%
Zlatý Bažant už nie je to, čo býval. Pivovar prichádza po 25 rokoch s novou vylepšenou receptúrou svojej klasiky, Zlatý Bažant 12%

Nový receptúra Zlatý Bažant 12% 

Hurbanovský pivovar prichádza po 25 rokoch s novou receptúrou Zlatého Bažantu 12%, ktorej príprava v spolupráci sládkov, odborníkov, ale aj spotrebiteľov trvala celý jeden rok. Úpravou chuti reagoval Heineken na prieskumy chuťových preferencií slovenských zákazníkov. Tí podľa prieskumov preferovali pivá skôr s vyššou horkosťou s plnou a vyváženou chuťou.

Novinkou je zmena množstva a druhov chmeľu, ktoré pochádzajú z poslednej slovenskej chmeľnice v Nemšovej. Pri výrobe piva kladie Heineken dôraz na slovenský pôvod ingrediencií. Dôležitými ingredienciami sú 100% hurbanovský slad, voda z artézskych studni z Hurbanova a kvalitný jačmeň od lokálnych dodávateľov.

Prezrite si reklamu na nový a horkejší Zlatý Bažant 12%. Využite výhodnú ponuku akciového letáku a vyskúšajte nový Zlatý Bažant 12% 0,5l vo fľaši za 0,69€. Táto ponuka platí pre všetky predajne COOP Jednota do 7.6. 2023.


Podľa Zákona č. 219/1996 sa zakazuje predaj alkoholických nápojov osobám mladším ako 18 rokov, osobám zjavne ovplyvneným alkoholom a vodičom. Pite zodpovedne a od 18 rokov. Viac informácií o prevencií konzumácie alkoholu nájdete na www.rozumne.sk.

Späť