Otvárame supermarket vo Veľkom Krtíši

Otvárame supermarket vo Veľkom Krtíši
Milí zákazníci, pozývame vás na otvorenie zmodernizovanej predajne COOP Jednota vo Veľkom Krtíši. Príďte už vo štvrtok 9. novembra o 9:00 na slávnostné otvorenie nového SUPERMARKETU na Novohradskej 2631 a využite špeciálnu akciovú ponuku.

Nový SUPERMARKET vo Veľkom Krtíši

Zmodernizovaná predajňa nového supermarketu vyrástla na mieste starej budovy potravín, ktorá bola rozšírená o priestory vedľajšieho stravovacieho zariadenia, ale aj prístavbou pôvodnej prekrytej terasy. Zväčšením budovy vznikol unikátny priestor s celkovou predajnou plochou 311 m2, čo zodpovedá rozšíreniu zhruba o 40 % pôvodnej rozlohy predajne. Okrem predajnej plochy bol rozšírený sortiment, ktorý tvorí približne 4 800 tovarov, najmä od slovenských producentov.

Zmodernizovaný supermarket na Novohradskej vo Veľkom Krtíši, ktorý sa nachádza na začiatku sídliska v blízkosti panelákov ponúka pre zákazníkov bezbariérový vstup do predajne. Vonkajší aj vnútorný priestor predajne s novým ekologickým šetrným zariadením a drevenými prvkami, ktoré sú charakteristickým dizajnovým prvkom regionálneho družstva COOP Jednota Krupina, vytvárajú atmosféru moderného obchodu. Špeciálne osvetlenie v úseku mäsových výrobkov, zálohomaty a aj  interiérové rádio s ponukou slovenskej hudby doplnené o pravidelný prehľad aktuálnych akciových ponúk predstavuje len niekoľko inovácií, ktoré budú zákazníkom zvyšovať komfort pri nakupovaní. Navyše, v celom priestore predajne budú použité pre označenie tovarov výlučne elektronické cenovky, ktoré sú zelenšou alternatívou papierovým cenovkám a zobrazujú vždy aktuálnu cenu tovarov. Supermarket na Novohradskej vo Veľkom Krtíši rozšíri sieť 52 supermarketov v sieti regionálneho družstva COOP Jednota Krupina a stane sa 23. predajňou s využitím výlučne elektronických cenoviek.

Počas otvorenia sa môžu zákazníci tešiť na voňavú horúcu kávu a ďalšie ochutnávky produktov od našich dodávateľov, malé darčeky k nákupu, ale aj na špeciálnu akciovú ponuku.

Špeciálna akciová ponuka

Špeciálna akciová ponuka prebieha od 9.11. do 19.11.2023 alebo do vypredania zásob iba v SUPERMARKETE COOP Jednota na Novohradskej 2631 vo Veľkom Krtíši.

  • Kuracie rezne chladené 1 kg - 4,99 €
  • Česká šunka 100 g - 0,83 €
  • Nitran saláma 100 g - 1,00 €
  • Chopok saláma 100 g - 1,08 €
  • Hriňovec salámový údený 100 g - 0,65 €
  • Maslo tradičné 250 g - 1,89 €
  • COOP Múka pšeničná 3 druhy 1 kg - 0,50 €
  • Mandarínky 1 kg - 1,19 €
  • Pepsi 2,25 l - 1,09 €
  • Kelt 10 % 1,5 l - 1,19 €

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK - PIATOK: 06:00 - 18:00
SOBOTA: 06:00 - 13:00
NEDEĽA: Zatvorené

Teší sa na vás sedemčlenný kolektív predajne pod vedením pani vedúcej Ivety Melicherovej. Veríme, že sa vám nový SUPERMARKET COOP Jednota vo Veľkom Krtíši bude páčiť.

a

 

Späť