Otvárame nový supermarket vo Zvolene

Otvárame nový supermarket vo Zvolene
Milí zákazníci, pozývame vás na otvorenie zmodernizovanej predajne COOP Jednota vo Zvolene. Príďte už vo štvrtok, 6. júna o 9:00 na slávnostné otvorenie supermarketu na sídlisku Zlatý potok vo Zvolene a využite špeciálnu akciovú ponuku.

Nový SUPERMARKET na sídlisku Zlatý potok vo Zvolene

Zmodernizovanú predajňu supermarketu nájdu zákazníci v lokalite pôvodnej predajne potravín na ulici A. Hlinku na zvolenskom sídlisku Zlatý potok. Nový supermarket výrazne ovplyvní občiansku vybavenosť. Na rozšírenej predajnej ploche 420 metrov štvorcových ponúkne nový supermarket široký výber viac ako 6 000 tovarov, najmä slovenskej produkcie.

Počas stavebných prác, ktoré prebiehali od júna 2023, neostal kameň na kameni a na sídlisku Zlatý potok vyrástla úplne nová budova. Nové priestory s viac než 5-násobne väčšou predajnou plochou ponúknu zákazníkom supermarketu bezbariérový vstup, ale aj nové parkovacie možnosti.

Interiér predajne je vybavený novým ekologicky šetrným vybavením, špeciálnym osvetlením a dizajnovými prvkami s použitím dreva. Zážitok z nakupovania bude zákazníkom spríjemňovať interiérové rádio s ponukou slovenskej hudby a informáciami o aktuálnych akciových ponukách. V ponuke nového supermarketu nájdete výber čerstvého pečiva z pekárne Zvolen – Záhonok, ale aj voňavého dopekaného pečiva pripraveného priamo na predajni. Unikátny moderný priestor predajne doplnia samoobslužné pokladne a elektronické cenovky, ktoré budú označovať tovar v celom sortimente tovarov a pomôžu eliminovať veľké množstvo papierového odpadu. Na predajni sa bude nachádzať aj automat pre zálohovanie skla, plechoviek a PET fliaš.

Počas otvorenia sa zákazníci môžu tešiť na super ochutnávky, darčeky k nákupu, ale aj na špeciálnu akciovú ponuku.

Špeciálna akciová ponuka

Špeciálna akciová ponuka prebieha od 6.6. do 16.6.2024 alebo do vypredania zásob, výlučne v novom supermarkete COOP Jednota na A. Hlinku vo Zvolene.

  • COOP Kurča chladené 1 kg – 2,29 €
  • COOP Kuracie rezne chladené 1 kg – 4,99 €
  • Zipser šunka Originál 92% mäsa 100 g – 0,90 €
  • COOP Mlieko trvanlivé polotučné 1,5% 1 l – 0,59 €
  • COOP Maslo tradičné 250 g – 1,85 €
  • COOP Múka pšeničná 3 druhy 1 kg – 0,45 €
  • Korunný cukor kryštálový 1 kg – 0,95 €
  • Popradská káva Extra Špeciál 500 g – 5,89 €
  • Jablká červené 1 kg – 0,95 €
  • Corgoň 10% 1,5 l – 1,29 €

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK – PIATOK: 06:00 – 19:00
SOBOTA: 06:00 – 13:00
NEDEĽA: 06:00 – 12:00

Teší sa na vás 11-členný kolektív predajne pod vedením pani vedúcej Júlie Cehulovej. Veríme, že sa vám nový supermarket COOP Jednota na Zlatom potoku vo Zvolene bude páčiť.

 

Späť