Otvárame Tchibo kútik v Rimavskej Sobote

Otvárame Tchibo kútik v Rimavskej Sobote
Kávu a výrobky značky Tchibo k vám budú opäť o čosi bližšie. Nájdete ho už aj v regáloch supermarketu v Rimavskej Sobote.

Nový Tchibo kútik v Rimavskej Sobote 

Máte chuť na voňavú kávu alebo túžite objavovať nové kúsky z kolekcie značky Tchibo? Od 12. apríla už pre ne ďaleko chodiť nemusíte. Nový Tchibo kútik s obľúbeným spotrebným tovarom nájdete v ponuke supermarketu COOP Jednota Krupina v Rimavskej Sobote na Ul. Jozefa Bodona. Tešiť sa môžete na obľúbenú zrnkovú kávu, svieži sortiment kávy a limonády Mazagrande, ale aj rozšírený sortiment spotrebného tovaru, v ktorom nebude chýbať oblečenie, kuchynské potreby, hračky, ale aj ostatné novinky a kolekcie značky Tchibo.

Tchibo kútiky v sieti COOP Jednota Krupina

V Tchibo kútikoch nájdete spotrebný tovar z posledných piatich kolekcií za rovnaké ceny, ako v kamenných predajniach Tchibo či na e-shope. Nový Tchibo kútik v SUPERMARKETE COOP Jednota na Ul. Jozefa Bodona v Rimavskej Sobote nadväzuje na tradíciu už prevádzkovaných Tchibo kútikov, ktoré nájdete vo vybraných predajniach regionálneho družstva COOP Jednota Krupina:

a

Späť