Otvárame zmodernizovaný supermarket v Banskej Bystrici

Otvárame zmodernizovaný supermarket v Banskej Bystrici
Milí zákazníci, pozývame Vás na nákup do zmodernizovanej predajni v Banskej Bystrici. Supermarket v Radvani na Bernolákovej 14 otvárame pre zákazníkov v stredu, 1.apríla o 9:00. V predajni s rozlohou 670m2 sa na Vás už teší náš tím 18 zamestnancov pod vedením pani vedúcej Alenky Spišiakovej.

Supermarket v Radvani

Supermarket v Radvani prešiel v 1. štvrťroku 2020 veľkou modernizáciou, ktorá nám trvala spolu 73 dní. Budovu, v ktorej sídli táto predajňa sme zrekonštruovali a taktiež sme si dali záležať aj na interiéri predajných priestorov. Stavebné práce pozostávali z položenia novej podlahy, zníženia stropov a inštalácie nového úsporného LED osvetlenia.  Veríme, že zákazníkov poteší aj kiosk, na ktorom si budú môcť overiť cenu a zloženie tovarov, a aj výšku zľavy na ich nákupnej karte. V predajni boli už pred modernizáciou umiestnené samoobslužné pokladne, ktoré budete mať k dispozícii aj naďalej. Naši zákazníci sa môžu tešiť na komfortnejšie nákupy v priestrannej predajni so širokým sortimentom kvalitných domácich potravín.

Pri otvorení supermarketu sme pre zákazníkov pripravili darčeky k nákupu, súťaž či špeciálne ceny. Vzhľadom na mimoriadnu situáciu spojenú s ochorením COVID - 19 (nový koronavírus) sme sa rozhodli, že špeciálne ochutnávky a rozdávanie čerstvo pripravených pukancov presunieme na iný dátum, keď to bude pre našich zákazníkov aj zamestnancov bezpečné. 

SÚŤAŽ

Nakúpte v zmodernizovanom supermarkete COOP Jednota na Bernolákovej 14, Banská Bystrica v minimálnej hodnote 20€. Na zadnú stranu pokladničného dokladu napíšte svoje kontaktné údaje (meno, adresu a telefónne číslo). Pokladničný doklad vhoďte do súťažnej urny a budete zaradení do žrebovania o nákupné poukážky. 

Súťaž prebieha od 1.4. do 17.4.2020.

Výhry

1 x 100€ nákupná poukážka
2 x 50€ nákupná poukážka
4 x 25€ nákupná poukážka 

Žrebovanie sa uskutoční do 30.4.2020 v zmodernizovanom supermarkete v Banskej Bystrici za účasti zástupcov COOP Jednoty Krupina. 

Špeciálne ceny platné od 1.4. do 9.4.2020 len v zmodernizovanej predajni na Bernolákovej 14 v Banskej Bystrici

  • Kuracie rezne chladené 1kg - 3,99€
  • Pražská šunka 1kg - 6,29€
  • COOP Mlieko polotučné UHT 1,5% 1l - 0,49€
  • Citróny 1kg - 1,29€
  • Pivo Kelt 10° 1,5l PET - 1,00€
  • Kofola 2l - 0,69€

Veríme, že sa vám zmodernizovaná predajňa bude páčiť a tešíme sa na vašu návštevu. 

Späť