Pomohli sme Divadlu JGT vo Zvolene sumou 700€

Pomohli sme Divadlu JGT vo Zvolene sumou 700€
Nezabúdame na tých, ktorí nás bavili, a preto sme začiatkom marca vyzvali našich zákazníkov, aby sme spoločne podporili Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene.

Divadlo JGT vo Zvolene 

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene je silnou a uznávanou kultúrnou inštitúciou s bohatou históriou, profesionálnou kvalitou a vysokým umeleckým prínosom. Pôsobí ako najväčšia kultúrna inštitúcia v zriaďovateľskej pôsobnosti Banskobystrického samosprávneho kraja.
Divadelné predstavenia boli z dôvodu pandémie pozastavené a kultúrne inštitúcie ako Divadlo J. G. Tajovského a jeho zamestnanci sa dostali do náročnej situácie. V spolupráci so Zvolenskou mliekarňou sme sa rozhodli podporiť divadlo a pripravili sme aktivitu na výťažok z predaja - "Nezabúdajme na tých, ktorí nás bavili". 

Nezabúdajme na tých, ktorí nás bavili

Každý zákazník, ktorý si od 11.3. do 14.3.2021 kúpil akýkoľvek Zvolenský smotanový jogurt 145g v predajniach COOP Jednota Krupina podporil hercov a zamestnancov divadla. Z každého predaného kusu sme venovali 2 centy pre Divadlo JGT vo Zvolene. „Táto naša spoločná snaha s významným regionálnym obchodným partnerom pomôcť zvolenskému divadlu je spontánna a prirodzená. Z našej strany určite nebude posledná, keďže máme pripravené ďalšie formy ako divadlu pomôcť pri rozbehu novej divadelnej sezóny. Už teraz sa tešíme na návrat do bežného života a na firemné podujatia s plnou sálou našich pracovníkov na predstaveniach, ako sme boli zvyknutí počas predchádzajúcich rokov“ hovorí Jozef Vahančík, predseda predstavenstva. „COOP Jednota Krupina nás oslovila s krásnou myšlienkou podporiť Divadlo JGT vo Zvolene, je našim záujmom podporovať takéto lokálne aktivity a tým prispieť na dobrú vec. Solidarita je v týchto neľahkých časoch nesmierne potrebná,“ hovorí Zuzana Žubor Kágerová, obchodná riaditeľka spoločnosti Zvolenská mliekareň.

COOP Jednota Krupina a Zvolenská mliekareň venovali 700€ pre Divadlo JGT vo Zvolene 

V stredu, 31.3.2021 sme navštívili Divadlo JGT vo Zvolene a pani riaditeľke Jane Raffajovej sme odovzdali poukaz v hodnote 700€. 

Na fotografii zľava:
Jozef Vahančík, predseda predstavenstva COOP Jednota Krupina
Jana Raffajová, riaditeľka Divadla JGT vo Zvolene
Zuzana Žubor Kágerová, obchodná riaditeľka spoločnosti Zvolenská mliekareň 

 

POMÁHAME VÁM RADI 

Späť