Potravinová pomoc pre nemocnice

Potravinová pomoc pre nemocnice
Zamestnancom covidových oddelení v Banskej Bystrici, Krupine a vo Zvolene sme zabezpečili potravinovú pomoc v hodnote 4 000€.

COVIDOVÉ ODDELENIA

Aj my v COOP Jednote Krupina si uvedomujeme náročnosť práce všetkých zdravotníkov, ktorí pomáhajú pacientom chorým na COVID - 19. Pracovníci predajní sú taktiež nepriamo v prvej línii a zabezpečujú zásobovanie obyvateľov potravinami. Z tohto dôvodu sme zabezpečili potravinovú pomoc pre nemocnice v našej pôsobnosti, ako poďakovanie za nasadenie zdravotníkov a ich obetavosť pri záchrane životov a starostlivosti o chorých.

Potravinovú pomoc sme zabezpečili pre covidové oddelenia:

  • Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica
  • Nemocnice AGEL Krupina
  • Nemocnice AGEL Zvolen 

POTRAVINOVÁ POMOC 

Potravinová pomoc v hodnote 4 000€  obsahovala pitný režim, vitamíny vo forme jabĺk a citrónov, kávu a čokoládu na doplnenie energie, čaj a med na zahriate a v neposlednom rade slané a sladké pečivo pre 587 zamestnancov covidových oddelení v Banskej Bystrici, Krupine a vo Zvolene. „Všetkým zdravotníkom na celom Slovensku ďakujeme za ich nasadenie v prvej línii. Títo ľudia nám denne dokazujú, že sú profesionáli a napriek veľkej únave sú tu stále pre nás. Za ich nasadenie im chceme touto formou poďakovať. Veríme, že potravinovú pomoc si zamestnanci Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica, Nemocnice AGEL Krupina a Nemocnice AGEL Zvolen doprajú či už počas prestávky v službe alebo počas oddychu doma“ hovorí Jozef Vahančík, predseda predstavenstva COOP Jednoty Krupina.

Späť