Predavačka, pokladníčka

Základné údaje o pracovnej pozícii

Miesto výkonu práce: Povstalecká 2752/32
Platnosť ponuky do: 30.11.2021
Ukončenie výberového konania: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s elektronickou pokladňou
- práca za obslužným pultom
- vykladanie a dokladanie tovaru na predajnú plochu
- označovanie tovaru cenovkou
- sledovanie a kontrola doby spotreby, kvality predávaného tovaru
- komunikácia so zákazníkom

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti
- možnosť profesijného rastu
- príspevok na stravovanie, na dopravu do zamestnania
- doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri čerpaní dovolenky
- preplácanie nadčasov
- finančné odmeny pri významných pracovných a životných jubileách
- pobyty v apartmáne v Štrbe, pri mori apartmány v Chorvátsku
- možnosť využívania wellness pobytov, masáže
- účasť na kultúrno-poznávacích zájazdoch ,rôznych kultúrnych, športových a spoločenských podujatiach
- firemné akcie pre zamestnancov a pod.
- vzdelávanie zamestnancov

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca

- skúsenosti s prácou v maloobchode vítané
- príjemné a ústretové vystupovanie, komunikatívnosť
- prozákaznícke myslenie, orientácia na zákazníka
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
- zvládanie záťažových situácií
- ochota pracovať na zmeny
- schopnosť tímovej práce

Ďalšie informácie pre uchádzača

zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Zároveň pripojte tento súhlas.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti

Prax

prax v uvedenom odbore vítaná

Kategória a pozícia pracovnej ponuky

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požadovaná úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity

Kontaktná osoba

Oľga Fojtíková
COOP Jednota Krupina, spotrebné družstvo
Svätotrojičné námestie 22,
963 01 Krupina

Telefón: 0911031650
e-mail: olga.fojtikova@ka.coop.sk