Súťaž Galbani

Súťaž Galbani
Nakúpte aspoň 3 kusy akejkoľvek Mozzarelly značky Galbani a hrajte každý týždeň o skvelé výhry.

Z omylu vznikol obľúbený syr

Mozzarellu, tradičný taliansky syr s lahodnou mliečnou chuťou pozná nejeden gurmán. Tento rýchlo dozretý mäkký syr z kravského alebo byvolieho mlieka je obľúbenou prísadov do teplých jedál, ale aj studených šalátov. Mozzarella obsahuje veľa proteínov, vápnika ale aj vitamínov. Navyše v porovnaní s ostatnými druhmi syra je špecifická zníženým obsahom tuku. Vedeli ste, že obľúbená pochúťka vznikla ńáhodou? Legenda hovorí že vznikla chybou syrára v neapolskej výrobni syrov, ktorý omylom pustil hrudku čerstvého tvarohu do vriacej vody.  

Súťaž Galbani

Vedeli ste, že spoločnosť Galbani uviedla na trhu prvú balenú mozzarellu v slanom náleve? Obľúbenú Mozzarellu značky Galbani nájdete aj v sieti predajní COOP Jednota Krupina.

Nakúpte akékoľvek 3ks Mozzarelly značky Galbani, vyplňte registračný formulár na webstránke galbani-sutaz.sk a uchovajte si účtenku z nákupu.

Na súťažiacich čakajú skvelé výhry:

  • 2x Taliansky skúter Piaggio Liberty
  • 12x inteligentný telefón
  • 12x smart hodinky

Súťaž prebieha od 01.05. do 31.05. vo všetkých predajniach COOP Jednota Krupina. Viac informácií a podrobné pravidlá súťaže nájdete na www.galbani-sutaz.sk

Späť