Výhercovia - Veľkonočná súťaž 2019

Výhercovia - Veľkonočná súťaž 2019
Všetkým zákazníkom ďakujeme za zapojenie sa do súťaže a výhercom srdečne blahoželáme.

Nákupná poukážka v hodnote 500€

  • Jozef Ľupták - Bzovík
  • Iveta Budáčová - Zvolen
  • Anna Šmídtová - Pliešovce
  • Ladislav Klinčok - Banská Bystrica
  • Kvetoslava Bosáková - Sása
  • Oľga Drdanková - Bátorová
  • Martina Peničková - Pliešovce
  • Jana Spodniaková - Krupina
  • D.Šovčíková - Zvolenská Slatina
  • Viera Ostrihoňova - Vígľaš
  • Lucia Ľuptáková - Dúbravy
  • Eva Kaplocká - Krupina
  • Danka Rumanovská - Banská Bystrica
  • Renata Tordová - Dudince
  • Viera Števonková - Dolný Kubín
  • Lenka Gallo - Vígľaš
  • Peter Repiský - Papradno
  • Ondrej Ďurica - Banská Bystrica

Nákupná poukážka v hodnote 150€

  • Marian Nagy - Dolné Strháre
  • Iveta Hanulová - Banská Bystrica
  • Jana Bendíková - Hrušov
  • Anna Bakšové - Banská Bystrica
  • Mária Uhrínová - Hriňová
  • Anna Bieliková - Banská Bystrica
  • Pavel Štefánik - Kokava nad Rimavicou
  • Katarína Bombalová - Sliač
  • Marta Nociarová - Šahy
  • Mgr. Anna Miháliková - Hrušov
  • Janka Šikulová - Moštenica
  • Lýdia Ondrejková - Banská Bystrica
  • Ing.Emília Petková - Hriňová
  • Anna Vrábová - Banská Bystrica
  • Peter Jandík - Lovčica-Trubín
  • Tomáš Híveš - Nenince
  • Margita Štulajterová - Hokovce
  • Jana Rajčeková - Banská Bystrica
  • Zuzana Kanková - Banská Bystrica
  • Elena Púchyová - Cinobaňa
  • Daniela Baverová - Kokava nad Rimavicou
  • Ivan Mudroň - Čebovce
  • Anna Fraschová - Šahy
  • Daniela Bieloholoubková - Očová
  • Janetta Zrubáková - Banská Bystrica
  • Vladimír Žila - Banská Bystrica
  • Terézia Sedmáková - Selce
  • Patrik matušov - Hrušov
  • Marta Pacochová - Kokava nad Rimavicou
  • Marína Gulasová - Banská Bystrica
  • Magdaléna Meňušová - Krupina
  • Lenka Babiaková - Podzámčok
  • Miroslava Považanová - Banská Bystrica
  • Mária Poliaková - Senohrad
  • Drahoslvava Karasyová - Záhorce
  • Miloš Bajči - Sliač
  • Peter Melich - Detva - Skliarovo
  • Emília Péterová - Opatovská Nová Ves
  • Anna Rusková - Selce
  • Peter Karkus - Kokava nad Rimavicou
  • Martina Ottová - Čerín
  • Milan Rankl - Kokava nad Rimavicou
  • Anna Malatincová - Korytárky
  • Anna Bombalová - Vígľaš
  • Anna Fraňová - Banská Bystrica
  • Alena Zaťková - Pliešovce
  • Štefan Rapčan - Hriňová
  • Ing. Anna Adamcová - Žaškov
  • Stanka Pivarčeková - Pliešovce
  • Emília Števíková - Krupina
  • Margaréta Špániková - Sebechleby
  • Zuzana Očenášová - Banská Bystrica
  • Elena Sojová - Cinobaňa
  • Patrícia Lacková - Lovinobaňa
Späť