Výhercovia - Vianoce, o akých sa vám ani nesnívalo

Výhercovia - Vianoce, o akých sa vám ani nesnívalo
Všetkým zákazníkom ďakujeme za zapojenie sa do súťaže a výhercom srdečne blahoželáme.

Nákupná poukážka v hodnote 1500€

  • Eva Sláviková - Dačov Lom
  • Veronika Varádiová - Sklabiná

Nákupná poukážka v hodnote 300€

  • Ján Oravec - Považská Bystrica
  • Zuzana Stankovičová - Senohrad
  • Ing. Danica Moravčíková - Krupina
  • Božena Sládoková - Detva
  • Mária Konečná - Banská Bystrica
  • Anna Adámeková - Banská Bystrica
  • Andrea Špaleková - Želovce
  • Veronika Samašová - Kováčová
  • Anton Lagin - Prečín
  • Eva Petrincová - Krupina
  • Ján Daubner - Banská Bystrica
  • Lenka Szabová - Záhorce
  • Emília Fraňová - Zvolen
  • Peter Polkoráb - Banská Bystrica
  • Judr. Onder Vajs - Želovce
  • Soňa Slávičková - Zvolen
  • Olívia Valičková - Badín 
  • Elena Šuleková - Utekáč
  • Michal Gajdoš - Kokava nad Rimavicou
  • Štefánia Klapisová - Kokava nad Rimavicou
  • Elena Drugdová - Hriňová
  • Zsuzsana Jamber Lukács - Vinica
  • Ondrej Králik - Očová
  • Klára Szumová - Veľký Krtíš 
  • Gabriela Pásztorová - Veľká Čalomija
  • Mária Bobálová - Želovce
  • Jaroslav Golian - Hriňová
     

Nákupná poukážka v hodnote 30€

  • Lucia Sásiková - Zvolen
  • Anna Uhrínová - Korytárky
  • Ján Výboh - Pliešovce
  • Jana Vrbjárová - Banská Bystrica
  • Denisa Magurská - Banská Bystrica
  • Viktor Fertšek - Krupina
  • Mária Nosáľová - Dobrá Niva
  • Dušan Dolnák - Lučenec
  • Táňa Grznárová - Zvolen
  • Mária Ragáčová - Lieskovec
  • Andrea Legényová - Želovce
  • Zuzana Kvetková - Banská Bystrica
  • Peter Štímel - Kováčová
  • Ján Kováč - Veľký Krtíš
  • Mária Mikulášiová - Hontianske Nemce
  • Elena Hroncová - Kalinovo
  • Veronika Vargová - Kalinovo
  • Andrea Legényová - Želovce
  • Jolka Belláková - Dobrá Niva
  • Ľubomír Mozoľa - Krupina
  • Helena Siketová - Vinica
  • Anna Melicherová - Cinobaňa
  • Margaréta Bírešová - Banská Bystrica
  • Elena Bilaničová - Banská Bystrica
  • Mária Oravcová - Kováčovce
  • Ružena Smádová - Banská Bystrica
  • Jarmila Lazová - Sverepec
  • Anna Minková - Tŕnie
  • Elena Vrábová - Podkonice
  • Irena Budiová - Kosihy nad Ipľom
  • Jarka Macháčková - Banská Bystrica
  • Gabriel Bagdal - Vrbovka
  • Viera Benková - Banská Bystrica
  • Veronika Jančiarová - Sebechleby
  • Jozef Bablena - Lučenec
  • Ondrej Zubo - Horné Pršany
  • Ján Šebeň - Drieňovo
  • Mária Ostrolúcka - Zvolen
  • Miroslav Václavík - Lučenec
  • Ján Hudec - Badín
  • Ján Hubený - Mýtna
  • František Janúch - Pružina
  • Jozef Vinarčík - Kokava nad Rimavicou
  • Katarína Saksová - Banská Bystrica
  • Mária Lepiešová - Vlkanová
  • Juraj Malatinec - Korytárky
  • Helena Petrovská - Slovenské Ďarmoty
  • Klára Vargová - Lesenice
  • Anna Hláderová - Hontianske Nemce
  • Eva Fraňová - Banská Bystrica
  • Silvia Škerlecová - Vinica
  • Jana Štefaničeková - Krupina
  • Kamila Pastieriková - Dačov Lom
  • Štefan Lakota - Detva
  • Zuzana Slosiariková - Dobrá Niva
  • Ľubomír Datko - Banská Bystrica
  • Drahomíra Majeríková - Banská Bystrica
  • Elena Tučeková - Modrý Kameň
  • Silvia Balážová - Zvolen
  • Jozefa Šimková - Plevník
  • Ondrej Riša - Banská Bystrica
  • Eva Sedláčeková - Modrý Kameň
  • Elena Vinarčíková - Kokava nad Rimavicou
  • Anna Donovalová - Tajov
  • Jarmila Levčíková - Cinobaňa
  • Dominika Trnčáková - Krupina
  • Daniela Fašanková - Dolný Kubín
  • Pavol Mikloši - Banská Bystrica
  • Eva Malatká - Pružina
  • Eva Bernátová - Banská Bystrica
  • Simona Hrončeková - Hriňová
  • Nataša Murányová - Banská Bystrica
  • Ľubica Michalíková - Banská Bystrica
  • Mária Michálková - Pružina
  • Eva Matušková - Banská Bystrica
  • Monika Tóthová - Šahy
  • Mariana Zvaríková - Banská Bystrica
  • Ladislav Zsigmond - Vinica
  • Ľubomír Strelec - Krupina
  • Jarmila Miháliková - Terany
  • Lýdia Čulíková - Krupina
  • Júlia Drdošová - Vígľaš
  • Jozef Ľalík - Hriňová
  • Michaela Tarabová - Terany
  • Magdaléna Sekerešová - Kriváň
  • Jana Dobrocká - Krupina
  • Mária Opánska - Lesenice
  • Anna Chamulová - Hontianske Nemce
  • Timea Petényiová - Vinica
  • František Lajtoš - Vrbovka
  • Monika Kapustíková - Krupina
  • Anna Šmálová - Detva
  • Anna Plavcová - Králiky
  • Jozef Orávik - Považská Bystrica
  • Marian Gavalda - Poniky
  • Marian Kováč - Krupina
  • Vlasta Medveďová - Banská Bystrica
  • Jaroslava Pohorelcová - Očová
  • Ing. Stanislav Balog - Hontianske Nemce
  • Mária Výbošťoková - Očová
  • Zdenka Plešková- Domaniky
  • Katarína Čerová - Sielnica
  • Miloš Horčík - Veľký Krtíš
  • Elena Vlková- Kokava nad Rimavicou
  • Oto Lipták - Lučenec
  • Peter Gajan - Budča
  • Adriana Zelienková - Zvolenská Slatina
  • Oľga Dianová - Banská Bystrica
  • Robert Tichý - Banská Bystrica
  • Jneta Zdútová - Kokava nad Rimavicou
  • Anna Šimková - Zaježová
  • Zuzana Krétová - Detvianska Huta
  • Marian Andraško - Veľký Krtíš
  • Marta Dolová - Závada
  • Peter Slašťan - Banská Bystrica
  • Anna Hrabovská - Hontianske Nemce
  • Lenka Žabková - Banská Bystrica
  • Štefan Tkáč - Hriňová
  • Mária Kuzmová - Detva
  • František Petrovkin - Sklabina
  • Irma Savková - Ľubietová
  • Vladimír Gubányi - Kováčovce
  • Oľga Rybošová - Sielnica
  • Anna Smatanová - Považská Teplá
  • Peter Rezníček - Šahy
  • Janka Beracková - Kokava nad Rimavicou
  • Anna Lieskovská - Babiná
  • Robert Rovňan - Zvolenská Slatina
  • Mária Líšková - Lovinobaňa
  • Anna Ciglanová - Zvolen
  • Alenka Zaťková - Pliešovce
  • Štefan Kamesch - Banská Bystrica
  • Jana Paholíková - Sklabina
  • Jana Paholíková - Sklabina
  • Jaroslava Trniková - Považská Bystrica
  • D.Lupták - Banská Bystrica
  • Katarína Pinterová - Ladzany
  • Mária Szabová - Nenince
  • Ján Mazúch - Hrochoť
  • Miroslav Tušim - Zvolen
  • Magda Debnárová - Zvolen
  • Jakub Kmeť - Selce
  • Martina Bartková - Klokoč
  • Emília Dvorská - Lieskovec
  • Ivana Jakubechová - Prečin
  • Michal Brodnianský - Zvolenská Slatina
  • Alena Schniererová - Zvolen
  • Jaroslav Pramuka - Očová
  • Eva Weisová - Šalková
  • Miroslav Litniak - Cinobaňa
  • Mária Pribilincová - Poltár
  • Gabriel Bagdal - Vrbovka
  • Jakub Pánik - Banská Bystrica
  • Robo Tichý - Banská Bystrica
  • Emil Indro - Hriňová
  • Marian Beňo - Pliešovce
  • Pavel Sabo - Banská Bystrica
  • Snna Ďurišová - Príbelce
  • Tomáš Hiveš - Nenince
  • Zuzana Ľuptáková - Klokoč
  • Eva Alakšová - Krupina
  • Ján Jambrich - Kozí Vrbovok
  • Katarína Klenovičová - Kokava nad Rimavicou
  • Ing. Ján Mihalkin - Hrušov
  • Viera Čelková - Prečin
  • Jozef Slezák - Sklabina
  • V.Pružinec - Považská Bystrica
  • Jozef Košút - Hriňová
  • Ján Chrančok -  Krupina
  • Oľga Gemerová - Lesenice
  • Pavel Chabada - Očová
  • Jana Dendišová - Krupina
  • Rozália  Bahledová - Korytárky
  • Anita Cimermanová - Králiky
  • Helena Vráblová - Pružina
  • Miroslav Machovič -  Krupina
  • Elena Slováková - Detvianska Huta
  • Ján Výboh - Pliešovce
  • Miroslava Klimentová - Zvolen
  • Eva Kaplocká - Krupina
  • Adriana Strapáčová - Zvolen
  • Soňa Zavacká - Veľký Krtíš
  • Simona Rievajová - Pliešovce
  • Gabriela Chlpáňová - Zvolen
  • Anna Klučíková - Prečín
  • Eva Kaplocká - Krupina
  • Alexandra Slobodová - Krupina
  • Radovan Rokyta - Krupina
  • Jana Poliaková - Poniky
  • Dana Babicová - Dúbravy
  • Jana Boďová - Banská Bystrica
  • Mária Uríková - Plevník-Drieňové
  • Erika Šályová - Zvolen
  • Eva Lavríková - Želovce
  • Ľuboš Zdechovan - Hontianske Nemce
  • Zuzana Petrová - Banská Bystrica
  • Vojtech Sabo - Bušince
  • Anna Mikulová - Dačov Lom
  • Sabina Krajčiová - Sielnica
  • Jana Babicová - Krupina
  • Marcela Horváthová - Malachov
  • Ján Blažečka - Badín
  • Anna Ďuricová - Zvolen
  • Zdenka Kruteková - Tomášovce
  • Pavel Sakáč - Stará Huta
  • Oľga Piatriková - Zvolen
  • Natália Tobiášová - Banská Bystrica
  • Peter Múčka - Sliač
  • Robert Filipko - Banská Bystrica
  • Jana Rausová - Krupina
  • Anna Koňarčíková - Lieskovec
  • Štefan Lieskovský - Babiná
  • Milan Bakša - Banská Bystrica
  • Ingrid Mrazeková - Hontianske Tesáre
  • Mária Červenáková - Hrušov
  • Erika Cesnaková- Bzovík
  • Martina Slámová - Očová
  • Elena Petrincová - Zvolen
  • Valéria Oláhová- Lučenec
  • Katarína Belovová - Zvolenská Slatina
  • Viera Tereková - Modrý Kameň
  • Gabriela Daxnerová - Sása
  • Anna Krnáčová - Kriváň
  • Štefan Kyseľ - Dobrá Niva
  • Dušan Marcinek - Hriňová
  • Vladimír Rojik - Banská Bystrica
  • Jana Kosková - Badín
  • Jana Hakelová - Zvolen
  • Veronika Uhrínová - Krupina
  • Anna Noskovičová - Dobrá Niva
  • Soňa Chabanová - Moštenica
  • Mária Miháliková - Devičie
  • Aďka Hrušovská - Kováčová
  • Jana Cerovská - Hriňová
  • Oliver Lonc -  Krupina
  • Ján Kováč - Veľký Krtíš
  • Simona Orolínová - Zvolen
  • Terézia Krutková - Krupina
  • Anna Šályová - Banská Bystrica
  • Veronika Pántiková - Sliač
  • Viera Smutná - Dúbravy
  • Marta Šmálová - Dúbravy
  • Jozef Vavro - Detva
  • Ivana Šlenkerová - Banská Bystrica
  • Miriam Pocmanová - Vlkanová
  • Vladimír Šrámel - Túrová
  • Viera Felnerová - Banská Bystrica
  • Iveta Ľuptáková - Stožok
  • Stanislava Žigová - Lučenec
  • Monika Mašlárová - Sliač
  • Jana Tarabová - Ladzany
  • Valéria Vincenczová - Šahy
  • Katarína Ľalíková - Devičie
  • Zdenka Štrbová - Priechod
  • Elena Hroncová - Kriváň
  • Ladislav Huťan - Bátorová
  • Anna Majerská - Badín
  • Anna Országhová - Zvolen
  • Marta Kováčiková - Banská Bystrica
  • Marta Číriová Nová - Balog nad Ipľom
  • Marian Lalík - Hriňová
  • Marek Pavledna - Krupina
  • Anna Noskovičová - Dobrá Niva
  • Miroslav Majer - Banská Bystrica
  • Božena Žohdová - Banská Bystrica
  • Erika Malčeková - Hriňová
  • Zuzana Černáková - Banská Bystrica
  • Ján Kamenský - Hriňová
  • Mária Šajgalová - Banská Bystrica
  • Ján Líška - Budča
Späť