Objavte kráľovskú novinku - Krušovice Bohém

Objavte kráľovskú novinku - Krušovice Bohém
Obľúbená česká značka pív Krušovice prináša na Slovensko nový prémiový ležiak Krušovice Bohém, ktorý budete chcieť ochutnať.

Krušovice BOHÉM

Českosť, prémiovosť a jedinečný pivný zážitok. Krušovice prichádzajú na slovenský trh s novinkou priamo zo srdca Žateckej chmelárskej oblasti, odkiaľ pochádza najlepší český chmeľ. Novinka Krušovice Bohém je ležiak s príjemnou intenzívnou chmeľovou vôňou s vývaženou chuťou s horkosťou 37 EBU (Európska jednotka horkosti).

Receptúra nového piva vznikala od novembra 2022. Nová príchuť piva vznikala s dôrazom na horkosť a jej súčasťou bol aj test piteľnosti, aby bolo pivo nielen vynikajúce, ale aby rovno lákalo aj k ďalšiemu napitiu. Podľa vrchného sládka pivovaru Krušovice, Michala Rouča, boli súčasťou degustácie aj spotrebitelia. Na základe ich podnetov bola výsledná receptúra doladená do dokonalosti. 

Výhodná ponuka v COOP Jednote Krupina

Využite špeciálnu ponuku supermarketového letáku, v ktorom nájdete Krušovice Bohém ležiak 0,5 l v plechovke len za 0,89 €. Prezrite si aktuálne vydanie supermarketového letáku, platné od 7.3.2024 do 13.3.2024.

Táto ponuka platí do 13.3.2024 vo všetkých supermarketoch a Tempo supermarketoch COOP Jednota Krupina. Vyhľadajte si najbližšiu predajňu supermarketu alebo Tempo supermarketu COOP Jednota Krupina.

Späť