Otvárame supermarket vo Zvolene

Otvárame supermarket vo Zvolene
Milí zákazníci, pozývame vás na otvorenie zmodernizovanej predajne COOP Jednota vo Zvolene. Príďte na slávnostné otvorenie nového zvolenského SUPERMARKETU už v piatok 28. októbra o 8:00 na Ulici Ľudovíta Štúra a využite špeciálnu akciovú ponuku. Teší sa na vás päťčlenný kolektív zamestnancov predajne pod vedením pani vedúcej Marty Lepiesovej.

Nový SUPERMARKET vo Zvolene

V priebehu predchádzajúcich 7 mesiacov sa nám podarilo v centre Zvolena zrekonštruovať pôvodnú predajňu potravín regionálneho družstva COOP Jednota Krupina, ktoré vo Zvolene pôsobí stabilne už od svojho vzniku. Nová predajňa supermarketu vznikla rozšírením priestorov zázemia a predajne, ktorej nová predajná plocha má rozlohu viac ako 230 m2, čo zodpovedá rozšíreniu o zhruba 15 % rozlohy pôvodných predajných priestorov. Väčšia plocha predajne umožnila aj rozšírenie sortimentu tovarov a nový supermarket tak ponúkne výber z približne 5 000 druhov tovarov, zväčša slovenských dodávateľov.

Výraznou rekonštrukciou prešiel interiér aj exteriér predajne, ktorý pre zákazníkov ponúkne nový bezbarierový vstup do predajne. V priestoroch predajne určite postrehnete elektronické cenovky v úsekoch ovocia a zeleniny, pečiva a mäsových výrobkov. Interiér dopĺňa nové osvetlenie ako aj dizajnové prvky s atraktívnejším vizuálnym spracovaním. Súčasťou predajne bude aj zálohomat plechoviek a plastových fliaš. Atmosféru v predajni bude spríjemňovať interiérové rádio, ktoré bude okrem hudby od slovenských interpretov prinášať zákazníkom aj pravidelný prehľad informácií o prebiehajúcich akciových ponukách regionálneho družstva. Sortiment pečiva rozšíri ponuka čerstvých dopekov pripravených priamo v predajni. Supermarket na ulici Ľudovíta Štúra 31 vo Zvolene je už 51. supermarketom v sieti regionálneho družstva COOP Jednota Krupina.

Počas otvorenia čaká zákazníkov malá ochutnávka od našich dodávateľov. Takisto sa môžete tešiť na čerstvý popcorn, balóny ale aj drobné darčeky k nákupom a špeciálnu akciovu ponuku.

Špeciálna ponuka prebieha od 28.10. do 06.11. 2022 a platí iba v supermarkete vo Zvolene na ulici Ľudovíta Štúra 31

  • Kuracie rezne chladené 1 kg - 6,49 €
  • Pražská šunka 1 kg - 7,00 €
  • Zisper párky 1 kg - 9,50 €
  • COOP Mlieko polotučné trvanlivé 1,5 % 1 l - 0,65 €
  • Hriňovec salámový údený 1 kg - 6,79 €
  • COOP Maslo tradičné 250 g - 2,29 €
  • COOP Múka pšeničná 3 druhy 1 kg - 0,79 €
  • COOP Olej repkový 1 l - 2,49 €
  • Coca Cola 2,25 l - 1,05 €
  • Káva Jacobs Velvet 200 g - 4,49 €

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK - PIATOK: 06:15 - 18:00
SOBOTA: 06:15 - 11:00
NEDEĽA: zatvorené

Tešíme sa na Vás a veríme, že sa vám nový supermarket COOP Jednota vo Zvolene bude páčiť.

Späť