Kolesománia 2024

Kolesománia 2024
Nakúpte v predajniach COOP Jednota Krupina v minimálnej hodnote 25 € a vyhrajte novú KIA CEED, horský bicykel, elektrickú kolobežku alebo stovky okamžitých výhier.

Ako sa zapojiť do súťaže

Nakúpte v termíne od 27.6. do 24.7.2024 v predajniach COOP Jednota Krupina aspoň za 25€.

Po zaplatení nákupu obdržíte súťažný kupón, na ktorom zistíte, či postupujete do žrebovania, alebo ste vyhrali jednu z okamžitých výhier. 

Pri nákupe v hodnote vyššej ako je dvoj alebo trojnásobok stanovenej minimálnej hodnoty (napríklad 50 € alebo 75 €), zákazník vždy obdrží iba jeden súťažný kupón.

Okamžité výhry

V prípade, že ste vyhrali jednu z okamžitých výhier si môžete túto výhru vybrať ihneď v predajni.

  • SEMTEX Extrem passion fruit 0,25 l
  • Brumík s čokoládovou náplňou 30 g
  • Harmony Universal kozmetické utierky 2 vrstvy 150 ks
  • Lay´s Solené 60 g
  • CORGOŇ Franciáš 0,5 l v plechovke

Hlavné výhry

V prípade, že ste obdržali súťažný kupón s postupom "postup do záverečného žrebovania," vyplňte svoje kontaktné údaje a vhoďte súťažný kupón do boxu v predajni. Každý súťažný kupón "postup do záverečného žrebovania," ktorý bol vhodený do boxu v predajni je zaradený do žrebovania.

  • 3x KIA SCEED 
  • 9x Horský bicykel TREK
  • 18x e-kolobežka SENCOR

COOP Jednota odovzdá hlavné výhry v celkovom počte 309 ks (3X KIA SCEED, 102x Horský bicykel TREK, 204x e-kolobežka SENCOR). Žrebovanie výhier Horský bicykel a e-kolobežka prebieha v rámci obvodov regionálnych družstiev COOP Jednota naprieč Slovenskom. V prípade, že sa vaša predajňa nenachádza v obvode regionálneho družstva COOP Jednota Krupina, odporúčame sa obrátiť na regionálne družstvo COOP Jednota, pod ktoré príslušná predajňa patrí. Vyhľadajte si najbližšiu predajňu COOP Jednota Krupina.

Záverečné žrebovanie výhier (3x KIA SCEED) sa uskutoční najneskôr do 27.9.2024 zo všetkých súťažných kupónov, ktoré splnili podmienky súťaže. Do žrebovania budú zaradené súťažné kupóny zo všetkých predajní každého príslušného regionálneho družstva COOP Jednota. Celá výherná listina bude zverejnená na webstránke www.coop.sk.

Prečítajte si pravidlá súťaže Kolesománia 2024.

Späť