Vyhrajte so Zlatým Bažantom skvelé ceny

Vyhrajte so Zlatým Bažantom skvelé ceny
Vychutnajte si pivo z hurbanovského pivovaru, zbierajte kódy a vyhrajte auto Škoda Karoq, lístky na Majstrovstvá sveta v hokeji a ďalšie hokejové výhry.

Na víťazstvá si odteraz pripíjame Bažantom

Slovenský hokej má od novembra novú posilu - Zlatý Bažant sa stal novým partnerom tímu hráčov reprezentácie Slovenského zväzu ľadového hokeja. Vychutnajte si zápasy nášho národného výberu so Zlatým Bažantom v pohodlí domova s priateľmi alebo na štadióne v kotli verných fanúšikov na Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji. Zlatý Bažant vám prináša súťaž o skvelé hokejové výhry.

Ako sa zapojiť do súťaže

Nakúpte v predajniach COOP Jednota Krupina akékoľvek pivo značky Zlatý Bažant a hľadajte pod uzáverom súťažny kód. Unikátny 8 miestny súťažný kód zaregistrujte na webstránke www.sutaz.zlatybazant.sk a ste v hre o skvelé výhry. Kód z každého zapojeného súťažného výrobku má hodnotu jedného žrebu do týždenného zlosovania o lístky na zápasy a záverečného zlosovania o o hlavnú výhru - nový automobil Škoda Karoq.

Výhry

  • 1x osobný automobil Škoda Karoq Sportline
  • 120x lístky pre dve osoby na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2024
  • 220x hokejový dres  

Súťaž prebieha od 18.3. do 31.5.2024 na území Slovenskej republiky. Súťaže sa môžu zúčastniť iba fyzické osoby staršie ako 18 rokov. Prečítajte si pravidlá súťaže.


Nájdite si najbližšiu predajňu COOP Jednota Krupina vo vašom okolí.

 

 

Späť